بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

امروزه عمل ایمپلنت بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افرادی که دندان های خود را به هر طریقی از دست داده اند می توانند با انجام ایمپلنت دندان زیبایی و سلامت را به دندان های خود بازگردانند. برای انجام این کار باید به پزشک متخصص و مجرب مراجعه کنید تا ایمپلنت شما با کیفیت و به نحو احسنت انجام گیرد. در این مقاله به معرفی موراد مرتبط با ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در تهران داریم. با ما همراه باشید.

ایمپلنت دندان، جایگزین دندان از دست رفته

هر فردی ممکن است در زندگی خود به هر دلیلی دندان های خود را از دست بدهد و به فکر جایگزین کردن دندان های از دست رفته خود باشد.

ایمپلنت، کاشت دندان به صورت دائمی است به این طریق که، ابتدا با برش لثه و رسیدن به استخوان فک، میله ایمپلنت که از جنس تیتانیوم است را در آنجا قرار می دهند.

پس از گذشت ۳ تا ۶ ماه و بعد از پیوند ایمپلنت با استخوان فک، روکش نهایی ایمپلنت دندان را روی این پایه ها نصب می کنند. یکی از دلایل اصلی محبوبیت ایمپلنت دندان در میان مردم، ثابت بودن و به نوعی دائمی بودن این نوع کاشت دندان است ولی باید از آنها نگهداری شود تا آسیب جدی نبینند.

برای انجام ایمپلنت بهتر است دکتر متخصص ایمپلنت که در این کار حرفه ای است را پیدا کنید سپس به آن مراجعه و کاشت دندان را انجام دهید. عمل ایمپلنت دندان بسیار حساس است و با دقت کافی باید انجام گیرد به همین دلیل مراجعه به متخصص مجرب الزامی است.

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

مزایا و معایب ایمپلنت دندان

در هر روشی برای کاشت دندان مزایا و معایبی وجود دارد و روشی کاملا بی نقص پیدا نمی شود. در ادامه به بررسی مزایای ایمپلنت خواهیم پرداخت.

 • با از دست رفتن دندان های شما، باید به دندان راهی برای جایگزین کردن آنها باشید و بهترین روش کاشت دندان به روش ایمپلنت است.
 • اعتماد به نفس شما را تقویت می کند و همچنین اعتماد به نفس از دست رفته را به شما باز می گرداند.
 • کاشت دندان به روش ایمپلنت دائمی است و نیازی به جابه جایی و در آوردن آن نیست.
 • ظاهری کاملا مشابه دندان های طبیعی دارد.

معرفی بهترین دکتر ایمپلنت دندان و ارتودنسی در تهران

در تهران متخصص ارتودنسی و دکتر ایمپلنت و پزشک های باتجربه بسیار زیادی وجود دارد که برای انجام ایمپلنت و ارتودنسی بسیار مناسب هستند. شما می توانید با یک تحقیق ساده دکتری مناسب و با تجربه را پیدا کنید. شما می توانید برای پیدا کردن بهترین دکتر ایمپلنت و ارتودنسی از تیم متخصص سیمادنت کلینیک برای درمان های فک و دندان خود استفاده نمایید.

چرا پیدا کردن دکتری مجرب و با تجربه برای ایمپلنت حائز اهمیت است؟

برای انجام ایمپلنت، باید بررسی های دقیقی بر روی فک، دندان، لثه و … انجام گیرد تا ایمپلنت به درستی انجام شود. برای انجام این بررسی ها، پزشکی با تجربه و حرفه ای در این کار مورد نیاز است تا با بررسی های دقیق بر روی استخوان فک شما انجام شود تا دچار عوارض بعد از عمل ایمپلنت دندان نشوید.

پس از بررسی های لازم نحوه جراحی و قرار دادن پایه ایمپلنت در استخوان فک بسیار مهم است تا دندانی محکم و زیبا داشته باشید. در صورت اشتباه در این عمل ممکن است پیچ و پایه های ایمپلنت شل شود و باعث خرابی ایمپلنت شود. از این رو مراجعه به پزشک متخصص ایمپلنت بسیار مهم و حائز اهمیت است.

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

مراقبت های پس از ایمپلنت

برای جلوگیری از خرابی و شکستگی ایمپلنت بهتر است مراقبت های لازم پس از کاشت ایمپلنت را انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. برخی از این مراقبت ها شامل موارد زیر می شود:

 • ۴۸ ساعت از انجام ورزش خودداری کنید.
 • تا ۲۴ ساعت پس از کاشت ایمپلنت از نوشیدن مایعات داغ خودداری کنید.
 • از جویدن مواد غذایی سفت پرهیز کنید.
 • مرتب از دهانشویه استفاده کنید.
 • از اشیای تیز جهت تمیزی دندان های خود استفاده نکنید.
 • برای جلوگیری از خونریزی لثه بر روی قسمتی که کاشت ایمپلنت انجام شده دراز نکشید.
 • از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات کاملا خودداری و پرهیز کنید.
 • اگر پزشک برای شما دارویی تجویز کرد به صورت مرتب و سر وقت از آنها استفاده کنید.

شما می توانید برای دریافت نوبت معاینه از بهترین دکتر ایمپلنت و ارتودنسی از طریق صفحه تعیین وقت اقدام نمایید تا جلسه معاینه و مشاوره اولیه خود را برای درمان ناهنجاری های دهان و دندان خود زیر نظر متخصص در کلینیک دندانپزشکی سیمادنت انجام دهید. همچنین در صورتیکه هر گونه پرسشی در خصوص درمان های دندانپزشکی و یا دندانپزشک اطفال دارید، می توانید با متخصصین ما از طریق صفحه پرسش و پاسخ در ارتباط باشید.

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

به این مقاله امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید :
مشاوره آنلاین