دکتر اُرُد تقوا

دکتر تقوا

دکتر تقوا متخصص بیماری های لثه و ایمپلنت هستند و به همراه دکتر هاوش غارتی ویزیت مراجعانی که از مشکلات لثه رنج میبرند و یا متقاضی کاشت ایمپلنت هستند را بر عهده دارند. دکتر ورودی ۸۰ دانشکده دندانپزشکی آزاد تهران و ورودی تخصص ۹۴ دانشکده دندانپزشکی آزاد خوراسگان اصفهان هستند. ایشان دارای بورد تخصصی پریودنتولوژی هستند و ورودی فلوشیپ ۹۷ دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران بودند. در حال حاظر نیز مدرس دوره های آموزشی جراحی ایمپلنت در سطح کشور هستند.

چرا درمان های مربوط به لثه و کاشت ایمپلنت دندان را نزد دکتر اُرد تقوا انجام دهیم؟

دکتر تقوا یک متخصص لثه یا پریودنتیست هستند. پریودنتیست دندانپزشک متخصصی است که در پیشگیری، تشخیص و درمان انواع بیماری لثه و در کاشت ایمپلنت دندان تخصص دارد. پریودنتیست ها آموزش های گسترده ای را در هر دوی این زمینه ها و و حتی در زمینه های بیشتر می بینند، تا بتوانند مدارک لازم شروع درمان های تخصصی را دریافت کنند.

پریودنتیست ها علاوه بر رسیدگی به موارد چالش برانگیز پریودنتال و ایمپلنت، انواع خدمات تخصصی دیگر را نیز ارائه می دهند. برخی از این خدمات شامل جرم گیری و روت پلنینگ (که در آن سطح عفونی ریشه دندان تمیز می شود)، دبریدمان سطح ریشه (که در آن بافت ریشه آسیب دیده برداشته می شود)، درمان التهاب دهان، و روش های زیبایی پریودنتال هستند. دکتر تقوا به عنوان کسی که آموزش ها و مهارت های لازم در این خصوص را دارند به عنوان یک متخصص لثه در مجموعه سیمادنت مورد اعتماد بسیاری از مراجعان ما هستند.

لیست مهمترین خدماتی که دکتر تقوا در سیمادنت ارائه می دهند

جراحی لثه
درمان آفت دهان
درمان آبسه دندان
درمان بیماری‌های لثه
ایمپلنت دندان
جرمگیری عمیق
جراحی دندان
فرنکتومی

دریافت نوبت مستقیم از دکتر تقوا


گالری تصاویر دندانپزشکی دکتر اُرد تقوا

روزهای حضور دکتر اُرد تقوا در سیمادنت

ببینید دکتر در چه روزهایی در کلینیک های سیمادنت حضور دارند و برای آن روزها نوبت آنلاین دریافت کنید.

  • چهارشنبه‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۶

دریافت نوبت آنلاین از دکتر اُرد تقوا

با دریافت نوبت مستقیم از طریق فرم زیر، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند و مقدمات حضور شما در کلینیک سیما دنت را فراهم می کنند.

به این مقاله امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید :
مشاوره آنلاین