دکتر مجید ترابزارده

دکتر ترابزاده

دکتر مجید تراب زاده

دکتر مجید تراب زاده متخصص جراحی لثه و ایمپلنت (پریودنتیست-ایمپلنتولوژیست) هستند. ایشان ورودی سال ۱۳۸۶ دانشگاه آزاد تهران بوده و پس از فارغ‌التحصیل شدن از آن دانشگاه و کسب مهارت لازم برای طبابت، تخصص جراحی لثه و ایمپلنت خود را در سال ۱۳۹۶ و در دانشگاه آزاد اصفهان ادامه دادند. دکتر در سال ۹۹ موفق به اخذ مدرک دانشنامه تخصصی شدند و دارای بورد تخصصی در رشته پریودنتولوژی می باشند. جراحی های مختلف دهان و‌ دندان و جراحی های مرتبط با ایمپلنت جزو حیطه کاری ایشان می‌باشد.

دکتر ترابزاده

چرا درمان های مربوط به لثه و کاشت ایمپلنت دندان را نزد دکتر ترابزاده انجام دهیم؟

دکتر ترابزاده یک متخصص لثه یا پریودنتیست هستند. پریودنتیست دندانپزشک متخصصی است که در پیشگیری، تشخیص و درمان انواع بیماری لثه و در کاشت ایمپلنت دندان تخصص دارد. پریودنتیست ها آموزش های گسترده ای را در هر دوی این زمینه ها و و حتی در زمینه های بیشتر می بینند، تا بتوانند مدارک لازم شروع درمان های تخصصی را دریافت کنند.

پریودنتیست ها علاوه بر رسیدگی به موارد چالش برانگیز پریودنتال و ایمپلنت، انواع خدمات تخصصی دیگر را نیز ارائه می دهند. برخی از این خدمات شامل جرم گیری و روت پلنینگ (که در آن سطح عفونی ریشه دندان تمیز می شود)، دبریدمان سطح ریشه (که در آن بافت ریشه آسیب دیده برداشته می شود)، درمان التهاب دهان، و روش های زیبایی پریودنتال هستند. دکتر ترابزاده به عنوان کسی که آموزش ها و مهارت های لازم در این خصوص را دارند به عنوان یک متخصص لثه در مجموعه سیمادنت مورد اعتماد بسیاری از مراجعان ما هستند.

دریافت نوبت از دکتر جمشیدی

مهمترین خدمات دندانپزشکی ارائه شده توسط دکتر مجید تراب زاده در سیمادنت

دکتر مجید ترابزارده
جراحی لثه
دکتر مجید ترابزارده
درمان آفت دهان
دکتر مجید ترابزارده
درمان آبسه دندان
دکتر مجید ترابزارده
درمان بیماری‌های لثه
دکتر مجید ترابزارده
ایمپلنت دندان
دکتر مجید ترابزارده
جرمگیری عمیق
دکتر مجید ترابزارده
جراحی دندان
دکتر مجید ترابزارده
فرنکتومی

گالری تصاویر دکتر مجید تراب زاده

روزهای حضور دکتر در سیمادنت

  • یکشنبه‌ها از ساعت ۱۴

 

به این مقاله امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید :
مشاوره آنلاین