قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۲

قیمت ایمپلنت دندان در سال 99

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟ آیا در سال۱۴۰۰قیمت ایمپلنت افزایش داشته است؟ قیمت هر واحد ایمپلنت در سال۱۴۰۰ چقدر است؟قیمت ایمپلنت سوئیسی اشترومن با بقیه برندها متفاوت است؟ قیمت ایمپلنت دندان های جلو چقدر است؟ همه بیمارانی که مراجعه می کنند این سوال برایش پیش می آید. جهت گرفتن پاسخ سوال های خود در مورد هزینه ها با ما همراه باشید تا قیمت ایمپلنت و عوامل موثر بر قیمت آن را بررسی کنیم.
ایمپلنت دندان در واقع جایگزینی برای دندان ها محسوب می شوند که بصورت پیچ می باشند که در استخوان فک بالا و پایین قرار داده می شوند. جنس ایمپلنت ها از تیتانیوم می باشد و به همین دلیل نیز با بدن سازگاری دارد و هیچ مشکلی در استفاده از آن بوجود نخواهد آمد. ایمپلنت ها ممکن است بصورت یکپارچه و یا دو تکه باشد.

مدت زمانی که برای کاشت ایمپلنت لازم است سه ماه برای فک پایین می باشد و پنج ماه نیز برای فک بالا لازم است. البته شرایط و عوامل مختلف می تواند این بازه زمانی را کم و یا زیاد کند. عواملی چون گرافت استخوانی و همچنین تراکم استخوان در این زمینه موثر می باشند.

قبل و بعد ایمپلنت در بیماری با مشکل بی‌دندانی

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402
قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402

دریافت مستقیم نوبت متخصص ایمپلنت از کلینیک سیمادنت

دریافت نوبت

همچنین بخوانید: طول عمر ایمپلنت دندان چقدر است


هزینه ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال قبل تغییر چندانی نکرده است، اگر به دنبال این هستید که کاشت دندان خود را بصورت ایمپلنت انجام دهید می توانید از خدمات دندانپزشکی ما بهره مند شوید قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۰ در کلینیک دندانپزشکی سیمادنت بسیار مناسب است و به بهره گیری از پرسنل و کادر متخصص ایمپلنت دندان با بهترین کیفیت ممکن کاشته می شود و رضایت شما را به دنبال خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی: هزینه ارتودنسی در سال ۱۴۰۲

قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

ممکن است برخی از افراد بی دندان باشند و توصیه دندانپزشک این است که این افراد روش دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت را انجام دهند، این افراد برای پر کردن جای خالی دندانها از دندان های مصنوعی ساده استفاده می کنند که دارای مشکلاتی از جمله: پایین آمدن قدرت جویدن و حرف زدن، تحلیل لثه ها، و حتی در بعضی افراد ایجاد درد و زخم در لثه ها اما شما می توانید با دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت تمام این مشکلات را حل نمایید و مانند قبل به راحتی حرف بزنید و در جویدن غذا هم مشکلی نخواهید داشت. این نوع درمان که اوردنچر هم نام دارد نصبت به بقیه ایمپلنت ها به صرفه ترمی باشد.
قیمت دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت(اوردنچر) هم مانند بقیه روش های ایمپلنت بستگی به عوامل مختلفی دارد، برای مثال تعداد پایه ایمپلنت و جنس دست دندان ها از عوامل موثر بر هزینه هستند.

قیمت ایمپلنت فوری

توصیه می شود افرادی که قصد انجام ایمپلنت فوری دارند حتما قبل از شروع دوره درمان با متخصص مشورت کرده و قیمت ایمپلنت فوری را بپرسید. طبیعی است که قیمت آن ۱۰تا ۱۵ درصد از ایمپلنت عادی بیشتر باشد، چراکه موادی که در ایمپلنت فوری استفاده می کنند متفاوت است.

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان ۱۴۰۲

عوامل مختلفی در تعیین قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۲ موثر هستند یکی از این عوامل نوع ایمپلنت است، از آنجا که انواع مختلفی از ایمپلنت های دندان وجود دارد و توسط برندها و شرکت های مختلفی تولید می شود لذا قیمت ایمپلنت دندان نیز متفاوت خواهد بود. یکی دیگر از موارد تاثیرگذار در قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۲ استفاده از لیزر است در صورتی که از لیزر برای ایمپلنت استفاده شود در این صورت هزینه ها نسبت به روش معمولی بیشتر خواهد بود. عواملی دیگر مانند استخوان های فک که ممکن است نیازمند اقدامات دیگری نیز پیش از ایمپلنت باشد نیز در تعیین قیمت نهایی موثر هستند. از عوامل موثر دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• کشورسازنده ایمپلنت
• جنس ایمپلنت و نوع متریال
• دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان

همچنین بخوانید: مراحل ایمپلنت دندان


ایمپلنت ارزان

همه افرادی ک قصد ایمپلنت دارند به دنبال کلینیکی هستند که با کمترین هزینه بهترین کاشت را انجام دهد، نمی توان گفت که همه ایمپلنت های ارزان ضرر دارد و همه ایمپلنت های گران قیمت خوب است. به دلیل حساسیت و پیچیدگی بالای ایمپلت شما نمی توانید به راحتی به هر دندانپزشکی اطمینان کنید گاهی اوقات برای انجام ایمپلنت نیاز به پیوند استخوان می باشد که کار هر دندانپزشکی نیست و باید به یک دندانپزشک متخصص مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی: معرفی بهترین متخصص ارتودنسی

عوارض ایمپلنت ارزان

• استفاده نکردن از برند های معتبر که در ادامه باعث شکست درمان می شود
• آسیب رساندن و تحلیل استخوان فک با مراجعه به یک دندانپزشک نابلد
• عفونت بافت اطراف ایمپلنت
• لق شدن پایه های ایمپلنت

قیمت ایمپلنت دندان در سال 99
قیمت ایمپلنت دندان در سال 99

شرایط ایمپلنت اقساط

گاهی اوقات دندانهای بیمار نیاز به درمان های پیشرفته تر با هزینه بیشتر نسب به درمان های عادی دارد، و یا ایمپلنت انتخاب شده با برند موردنظر نیاز به پرداخت مبلغ بالا دارد. در این شرایط برای اینکه از درمان صرف نطر نکنید و دندانهای بیمار بیشتر از این دچار ناهنجاری نشود می توانید از روش ایمپلنت اقساط استفاده کنید. علاوه بر اینکه دندانهای شما اصلاح می شود هزینه آن نیز توسط متخصص قسط بندی می شود و باید در تاریخ مشخص شده هزینه را پرداخت کنید.

کاشت دندان با چسب چیست؟

شاید در نگاه اول فکر کنید که همچین چیزی وجود ندارد اما روکش ایمپلنت با کمک چسب مخصوص ایمپلنت در محل مناسب قرار میگیرد، به این فرایند کاشت دندان با چسب گفته می شود. به دلیل راحتی بیمار در طول دوره درمان با کمک چسب مخصوص روکش را بر روی پایه قرار می دهند که به صورت موقت می باشد توجه داشته باشید که اگر این روکش کنده شود نمی شود با چسب های عادی آن را دوباره بچسبانید، حتما باید از چسب مخصوص استفاده شود. تفاوت این چسب ها در این است که چسب های عادی حاوی مواد شیمیایی هستند و برای بدن شما بسیار مضر هستند. اما چسبی که متخصص برای شما استفاده می کند بدون ضرر است و کاملا برای این کار ساخته شده است.


انواع ایمپلنت دندان

همانطور که گفته شد انواع مختلفی از ایمپلنت ها وجود دارند که سبب می شوند قیمت نهایی ایمپلنت دندان تغییر کنند از مهمترین ایمپلنت هایی که در بازار وجود دارند می توانیم به ایمپلنت های آمریکایی، اروپایی، آلمانی، سویسی، ایتالیایی، کره ای، آسیایی، ایرانی و چینی اشاره کنیم که قیمت های آنها با توجه به نوع برندی که دارند متغیر است.

همانطور که گفته شد انواع مختلفی از ایمپلنت ها وجود دارند که سبب می شوند قیمت نهایی ایمپلنت دندان تغییر کنند از مهمترین ایمپلنت هایی که در بازار وجود دارند می توانیم به ایمپلنت های آمریکایی، اروپایی، آلمانی، سویسی، ایتالیایی، کره ای، آسیایی، ایرانی و چینی اشاره کنیم که قیمت های آنها با توجه به نوع برندی که دارند متغیر است.

کشور سازنده و نام برند ایمپلنت

کشور سازندهنام برند
سوئیساشترومن(titanium)اشترومن aqua neodentاشترومن iti(roxalid)اشترومن iti(SLA Active)
کرهsnucsewon medixbiotemosstem

قیمت ایمپلنت دندان در سال 99

مزیت های انجام ایمپلنت

• ایمپلنت دندان از ظاهر زیبایی برخوردار هستند و به دندان های طبیعی شباهت زیادی دارند.
• به دلیل قرار گرفتن در استخوان های فک از عمر طولانی برخوردار هستند.
• تاثیر بسزایی در نحوه گفتار بیمار دارند و عیب دندان های لق را برطرف خواهند کرد و در نهایت موجب اعتماد به نفس می شود.
• یک عضو ثابت در بدن است و به همین دلیل به مانند پروتزهای متحرک موجب ناراحتی و اذیت شما نخواهد شد.
• در صورتی که از آن ها به خوبی مراقبت کنید کارایی و بازدهی بسیار بالایی به همراه خواهد داشت.
• برای استفاده از آنها نیاز به چسب نیست و با استفاده از پیچ برای همیشه محکم خواهد شد.
• با توجه به جنسی که دارد موجب واکنش بدن نخواهد شد و با بدن شخص سازگاری نشان خواهد داد.
• نیاز به استفاده از کمک دندان های دیگر برای نگهداری آنها نیست حتی از دندان های دیگر مراقبت و پشتیبانی خواهد کرد.

تغذیه بعد از ایمپلنت

بعد از ایمپلنت دندان فرد باید مواظب مواد غذایی که مصرف میکند باشد، وبرای مدتی نمی تواند مانند قبل هر غذای که دلش خواست مصرف کند، در ادامه به مواد غذایی که باید مصرف کند و مواد غذایی که نباید اشاره خواهیم کرد:

بایدها

• میوه های نرم
• آبمیوه های طبیعی
• ماست، پنیر
• تخم مرغ آبپز، پوره سیب زمینی
• سوپ، ژله، پودینگ

نبایدها

• مواد غذایی سفت و سخت
• مواد غذایی چسپنده
• غذاهای داغ و تند

مصرف مواد غذایی در هنگام ایمپلنت
بایدها و نبایدهای ایمپلنت

مزایای ایمپلنت نزد متخصص

باید به این نکته اشاره کنیم که کاشت دندان یا ایمپلنت دندان علاوه براینکه فضای خالی بین دندان ها را از بین میبرد و کاملا مانند دندان های طبیعی فردعمل می کند، دندان های یک دست و سالمی را به شما هدیه می دهد. برخی افراد نگران این هستند که بعد ایمپلنت نتوانند راحت غذا بخورند، زیرا با مراجعه به افرادی که در این زمینه تخصص آنچنانی ندارند باعث بروز بعضی مشکلات خواهد شد، ما به شما این اطمینان را می دهیم که با مراجعه به سیمادنت کلینیک صاحب بهترین لبخند خواهید شد و هیچگونه مشکلی در جویدن غذا، صحبت کردن…غیره نخواهید داشت.

همچنین بخوانید: بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402
دکتر تراب زاده
قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402

گارانتی مادام العمر ایمپلنت

سن مناسب ایمپلنت

یکی از مهمترین سوالاتی که در مورد ایمپلنت دندان پرسیده می شود این است که برای انجام ایمپلنت چه سنی مناسب است؟ در صورتی که دندان های شما نیازمند کاشت هست و می خواهید از ایمپلنت استفاده کنید توصیه می شود که تا هجده سالگی اقدامی برای کاشت ایمپلنت انجام ندهید به دلیل این که تا قبل از هجده سالگی هنوز فک شکل کامل خود را بدست نیاورده است و امکان دارد که در صورت کاشت رشد فک ادامه پیدا کند و دچار مشکل شوید.

این امکان وجود دارد که در سنین پایین تر برای یک دندان ایمپلنت انجام داد ولی پروتز باید بعد از هجده سالگی تغییر داده شود تا با دندان های اطراف متناسب گردد. بعد از این سن شما در هر سنی که باشید می توانید برای ایمپلنت اقدام کنید و مشکل خاصی را نخواهید داشت.


مشاوره حضوری با متخصص دندانپزشک ایمپلنت در شمال تهران

اگر ساکن مناطقی همانند نیاوران، اقدسیه، زعفرانیه، جردن، شریعتی، میرداماد، پاسداران و سایر محله‌های این مناطق هستید و قصد مراجعه به یک مرکز تخصصی ایمپلنت در شمال تهران را دارید، می‌توانید به مطب شریعتی سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه ۳، واحد ۱۱

دریافت نوبت

کلینیک شریعتی سیمادنت

مشاوره حضوری با دندانپزشک ایمپلنت در غرب تهران

علاوه بر مناطق شمالی تهران، سیمادنت در غرب تهران نیز شعبه‌ای دیگر دارد و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره حضوری با دندانپزشک ایمپلنت به شعبه ستارخان سیمادنت مراجعه کنید. در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند صادقیه، ستارخان، مرزداران، جنت آباد، سعادت آباد یا حتی کرج هستید قصد مراجعه به یک مرکز دندانپزشکی در اطراف منزل خود را دارید، می‌توانید به مطب ستارخان سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

دریافت نوبت

کلینیک سیمادنت ستارخان
۴/۵ - (۱ امتیاز)
به اشتراک بگذارید :
[addtoany]
مشاوره آنلاین