جلو بودن فک پایین، کیس ۴

ارتودنسی

عکس های بعد ارتودنسی

عکس های قبل ارتودنسی

قبل و بعد درمان ارتودنسی ثابت برای بیماری با مشکل جلو بودن فک پایین ( آندربایت ) و کراس بایت شدید یک طرفه بدون کشیدن دندان و بدون انجام جراحی فک با استفاده از سیستم دیمون که درمان ایشان طی ۲۰ ماه انجام شده است. سیستم دیمون برای بیمارانی که امکان نکشیدن دندان در طرح درمانشان وجود دارد بسیار کمک کننده می‌باشد و مزایای بسیاری برای بیمار و درمانگر به همراه خواهد داشت.
بدیهی است بسیاری از بیماران با ناهنجاری دندانی،فکی تمایلی به کشیدن دندان و جراحی فک ندارند. چنانچه یک ناهنجاری فکی بدون جراحی فک و به صرف ارتودنسی برطرف گردد به آن ارتودنسی کاموفلاژ (جبرانی) اتلاق می شود. برای این بیمار خوش شانش ما این امر محقق شد و نتیجه رضایتبخشی بدست آمد. البته در همه کیس های با ناهنجاری جلو بودن فک پایین این امر میسر نیست و بعضا کشیدن دندان و عمل جراحی فک نیز مورد نیاز است.

به اشتراک بگذارید :

سیمادنت در اینستاگرام

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for simadent needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

سیمادنت در تلگرام

از طریق تلگرام میتوانید پرسش های خود را به همراه عکس و فیلم ارسال نمایید و در اسرع وقت پاسخ را از کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت دریافت نمایید.

کانال تلگرام ارسال پیغام