درباره ما

درباره ما
درباره ما

مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان جزو پیشرفته‌ترین و مجهزترین کلینیک‌های کشور است که با دارا بودن کادر درمانی متخصص دندانپزشکی و رتبه یک کشور، پاسخگوی تمام نیازهای مراجعین در کمترین زمان و متناسب با استانداردهای جهانی است.
مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان با هدف ارتقای بهداشت دهان و دندان و افزایش لبخندهای زیبا توسط رتبه یک آزمون سراسری ارتودنسی، دکتر مسعود داودیان تاسیس شده است.
خدمات مطب ارتودنسی دکتر داودیان، طیف گستره‌ای از بخش‌های مختلف از جمله: ایمپلنت، ارتودنسی، پروتز، درمان ریشه و عصب کشی، کودکان و… است که زیر نظر متخصصین برجسته کشور با بالاترین کیفیت درمان‌ها انجام می‌شوند.

درباره ما

فوتوگرافی

درباره ما
درباره ما

پزشک متخصص

درباره ما

فناوری پیشرفته

درباره ما

انجام تمام خدمات


مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان

لبخندها بخش مهمی از زندگی هستند، موثر در شناخت انسان‌ها از یکدیگر که می‌بایست از همان کودکی با مراجعه به دندانپزشک اطفال به فکر آن بود. چرا که در جامعه‌ای بسیار مبتنی بر ظاهر زندگی می‌کنیم و برداشت دیگران از ما ظرف چند ثانیه صورت می‌گیرد. مرتب کردن دندان‌ها به واقع تغییری اساسی در ظاهر ایجاد کرده و می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در حفظ یا از دست دادن فرصت‌ها داشته باشد. ارتودنسی، ایمپلنت، اصلاح طرح لبخند و دیگر موارد خدماتی هستند که اگر در مکان درست و توسط متخصص انجام شوند می‌توانند لبخند زیبایی برای افراد به وجود آورد.

مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان


لابراتوار اختصاصی مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان

مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان، کلینیکی مناسب برای انجام تمام خدمات دندانپزشکی در کمترین زمان ممکن است چرا که مجهز به لابراتوار اختصاصی می‌باشد. در لابراتوار تمام تجهیزات لازم از جمله: پلاک‌های ارتودنسی، انواع پروتز، انواع روکش‌های ایمپلنت، لمینیت، تاج دندان و… ساخته می‌شود و چون در داخل کلینیک قرار دارد بدون معطلی در اختیار مراجعان قرار می‌گیرد و روند درمان با سرعت بیشتری دنبال می‌شود و حضور دندانپزشکان نیز باعث می‌شود تمام موارد بالا بدون خطا و کاملا متناسب با دندان‌های بیماران ساخته شود.

قالب‌گیری دیجیتال مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان

برتری دیگری که مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان نسبت به سایر کلینیک‌های دندانپزشکی دارد، استفاده از روش قالب‌گیری دیجیتال است. بکارگیری اسکنر دیجیتال برای قالب‌گیری دندان‌ها در حوزه‌های مختلف دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، ارتودنسی و پروتزهای دندانی مزایایی از جمله موارد زیر را دارا می‌باشد:

  • دقت بالا در قالب‌گیری از دندان‌ها و فک‌ها
  • کاهش خطاهای انسانی
  • سهولت در قالب‌گیری از نواحی بی‌دندانی و دندان‌های عقبی
ویژگی های مطب ارتودنسی دکتر داوودیان

نظافت مطب

نظافت مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان

دکتر مسعود داودیان، مدیر مطب، فردی بسیار منظم و منضبط است که بر روی بهداشت نیز تاکید بسیار دارند. به همین دلیل بخشی با عنوان CSR در مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان اختصاص داده‌اند تا تمام تجهیزات دندانپزشکی تفکیک شده و کاملا ضد عفونی شوند و زباله‌های کلینیک به طور بهداشتی دفع شوند.

پشتیبانی قوی

پشتیبانی ۲۴ ساعته یکی از خدمات مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان می‌باشد و مراجعان و بیماران می‌توانند با کلینیک تماس حاصل فرمایند و از دستیارها و حتی دندانپزشک‌ها، مخصوصا دکتر داودیان مشاوره دریافت کنند. در بخش ارتودنسی نیز دکتر داودیان پس از اتمام درمان، بیماران خود را به طور رایگان هر سه ماه یک بار، مادام‌العمر، ویزیت می‌کنند تا در زمان مناسب از وقوع مشکل جلوگیری کنند.

پشتیبانی قوی

کودکان و مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان

مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان برای حفظ آرامش کودکان و جلوگیری از اضطراب و تنش آنها بخشی کاملا جداگانه تعبیه کرده است که در هنگام درمان با پخش کارتون و ایجاد محیطی جذاب از استرس آن ها می‌کاهد.

بخش کودکان

دکتر مسعود داودیان

متخصص ارتودنسی و عضو هیئت مدیره ارتودنتیست‌های ایران

با رتبه ۱۷ کنکور سراسری، دکتر مسعود داودیان وارد دانشگاه شهید بهشتی می‌شوند و در مدت ۶ سال دوره دندانپزشکی عمومی خود را به پایان می‌رسانند و پس از آن دوره تخصصی خود را پشت سر می‌گذارند. دکتر داودیان (متخصص ارتودنسی در مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان) با بیش از ۱۲ سال سابقه درمان تخصصی ارتودنسی، جزو افراد با تجربه در زمینه ارتودنسی و فک است. ایشان مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان را با هدف بهبود سلامت دهان و دندان تاسیس کردند و این کلینیک جزو کلینیک‌های پیشرفته و برتر کشور است.

درباره ما

دکتر مجتبی جولهر

جراح، دندانپزشک

دکتر مجتبی جولهر دارای ۶ سال سابقه درمان ریشه است و دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دریافت کرده است. ایشان سابقه طولانی در مطب ارتودنسی دکتر داودیان دارند و به درمان بیمارانی با مشکلات لثه و پوسیدگی ریشه و عصب‌کشی می‌پردازند.

درباره ما

شعب مطب ارتودنسی دکتر داودیان

شعبه زعفرانیه

شعبه ستارخان

مشاوره حضوری با متخصص ارتودنسی در شمال تهران

اگر ساکن مناطقی همانند نیاوران، اقدسیه، زعفرانیه، جردن، شریعتی، میرداماد، پاسداران و سایر محله‌های این مناطق هستید و قصد مراجعه به یک مطب تخصصی در شمال تهران را دارید، می‌توانید به مطب شریعتی مطب ارتودنسی دکتر داودیان مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه ۳، واحد ۱۱

دریافت نوبت اینترنتی

کلینیک شریعتی سیمادنت

مشاوره حضوری با متخصص ارتودنسی در غرب تهران

علاوه بر مناطق شمالی تهران، مطب ارتودنسی دکتر داودیان در غرب تهران نیز شعبه‌ای دیگر دارد و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره حضوری با دندانپزشک به شعبه ستارخان مراجعه کنید. در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند صادقیه، ستارخان، مرزداران، جنت آباد، سعادت آباد یا حتی کرج هستید قصد مراجعه به یک مرکز دندانپزشکی در اطراف منزل خود را دارید، می‌توانید به شعبه ستارخان مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

دریافت نوبت اینترنتی

کلینیک سیمادنت ستارخان
به اشتراک بگذارید :
[addtoany]
مشاوره آنلاین