درباره ما

درباره ما
درباره ما سیمادنت کلینیک

کلینیک تخصصی سیمادنت جزو پیشرفته‌ترین و مجهزترین کلینیک‌های کشور است که با دارا بودن کادر درمانی متخصص دندانپزشکی و رتبه یک کشور، پاسخگوی تمام نیازهای مراجعین در کمترین زمان و متناسب با استانداردهای جهانی است.
کلینیک تخصصی سیمادنت با هدف ارتقای بهداشت دهان و دندان و افزایش لبخندهای زیبا توسط رتبه یک آزمون سراسری ارتودنسی، دکتر مسعود داودیان تاسیس شده است.
خدمات کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت، طیف گستره‌ای از بخش‌های مختلف از جمله: ایمپلنت، ارتودنسی، پروتز، درمان ریشه و عصب کشی، کودکان و… است که زیر نظر متخصصین برجسته کشور با بالاترین کیفیت درمان‌ها انجام می‌شوند.

درباره ما

فوتوگرافی

درباره ما سیمادنت
درباره ما

پزشک متخصص

درباره ما

فناوری پیشرفته

درباره ما

انجام تمام خدمات


کلینیک سیمادنت

لبخندها بخش مهمی از زندگی هستند، موثر در شناخت انسان‌ها از یکدیگر که می‌بایست از همان کودکی با مراجعه به دندانپزشک اطفال به فکر آن بود. چرا که در جامعه‌ای بسیار مبتنی بر ظاهر زندگی می‌کنیم و برداشت دیگران از ما ظرف چند ثانیه صورت می‌گیرد. مرتب کردن دندان‌ها به واقع تغییری اساسی در ظاهر ایجاد کرده و می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در حفظ یا از دست دادن فرصت‌ها داشته باشد. ارتودنسی، ایمپلنت، اصلاح طرح لبخند و دیگر موارد خدماتی هستند که اگر در مکان درست و توسط متخصص انجام شوند می‌توانند لبخند زیبایی برای افراد به وجود آورد.

کلینیک دندانپزشکی سیمادنت

درباره ما

ایمپلنت

سیمادنت دندان
درباره ما

عصب‌کشی

درباره ما

ارتودنسی

درباره ما

خدمات زیبایی


لابراتوار اختصاصی کلینیک سیمادنت

کلینیک تخصصی سیمادنت، کلینیکی مناسب برای انجام تمام خدمات دندانپزشکی در کمترین زمان ممکن است چرا که مجهز به لابراتوار اختصاصی می‌باشد. در لابراتوار تمام تجهیزات لازم از جمله: پلاک‌های ارتودنسی، انواع پروتز، انواع روکش‌های ایمپلنت، لمینیت، تاج دندان و… ساخته می‌شود و چون در داخل کلینیک قرار دارد بدون معطلی در اختیار مراجعان قرار می‌گیرد و روند درمان با سرعت بیشتری دنبال می‌شود و حضور دندانپزشکان نیز باعث می‌شود تمام موارد بالا بدون خطا و کاملا متناسب با دندان‌های بیماران ساخته شود.

قالب‌گیری دیجیتال در سیمادنت

برتری دیگری که کلینیک سیمادنت نسبت به سایر کلینیک‌های دندانپزشکی دارد، استفاده از روش قالب‌گیری دیجیتال است. بکارگیری اسکنر دیجیتال برای قالب‌گیری دندان‌ها در حوزه‌های مختلف دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، ارتودنسی و پروتزهای دندانی مزایایی از جمله موارد زیر را دارا می‌باشد:

  • دقت بالا در قالب‌گیری از دندان‌ها و فک‌ها
  • کاهش خطاهای انسانی
  • سهولت در قالب‌گیری از نواحی بی‌دندانی و دندان‌های عقبی
ویژگی های سیمادنت

نظافت سیمادنت کلینیک

نظافت سیمادنت

مدیر کلینیک تخصصی سیمادنت، دکتر مسعود داودیان، فردی بسیار منظم و منضبط است که بر روی بهداشت نیز تاکید بسیار دارند. به همین دلیل بخشی با عنوان CSR در کلینیک سیمادنت اختصاص داده‌اند تا تمام تجهیزات دندانپزشکی تفکیک شده و کاملا ضد عفونی شوند و زباله‌های کلینیک به طور بهداشتی دفع شوند.

پشتیبانی قوی

پشتیبانی ۲۴ ساعته یکی از خدمات کلینیک تخصصی سیمادنت می‌باشد و مراجعان و بیماران می‌توانند با کلینیک تماس حاصل فرمایند و از دستیارها و حتی دندانپزشک‌ها، مخصوصا دکتر داودیان مشاوره دریافت کنند. در بخش ارتودنسی نیز دکتر داودیان پس از اتمام درمان، بیماران خود را به طور رایگان هر سه ماه یک بار، مادام‌العمر، ویزیت می‌کنند تا در زمان مناسب از وقوع مشکل جلوگیری کنند.

پشتیبانی قوی

کودکان و سیمادنت

سیمادنت برای حفظ آرامش کودکان و جلوگیری از اضطراب و تنش آنها بخشی کاملا جداگانه تعبیه کرده است که در هنگام درمان با پخش کارتون و ایجاد محیطی جذاب از استرس آن ها می‌کاهد.

بخش کودکان سیمادنت

دکتر مسعود داودیان

متخصص ارتودنسی و عضو هیئت مدیره ارتودنتیست‌های ایران

با رتبه ۱۷ کنکور سراسری، دکتر مسعود داودیان وارد دانشگاه شهید بهشتی می‌شوند و در مدت ۶ سال دوره دندانپزشکی عمومی خود را به پایان می‌رسانند و پس از آن دوره تخصصی خود را پشت سر می‌گذارند. دکتر داودیان (متخصص ارتودنسی در سیمادنت) با بیش از ۱۲ سال سابقه درمان تخصصی ارتودنسی، جزو افراد با تجربه در زمینه ارتودنسی و فک است. ایشان کلینیک تخصصی سیمادنت را با هدف بهبود سلامت دهان و دندان تاسیس کردند و این کلینیک جزو کلینیک‌های پپیشرفته و برتر کشور است.

درباره ما

درباره ما

دکتر هاوش غارتی

متخصص بیماری‌های لثه و ایمپلنت

دکتر هاوش غارتی با تخصص جراحی لثه (پریودنتیست) و ده سال سابقه کار در کلینیک تخصصی سیمادنت مشغول به کار است. ایشان مدرک تخصص خود را سال ۱۳۹۰ اخذ کرده و به درمان بیمارانی با مشکلات لثه، کاشت ایمپلنت، جراحی دهان و.. می‌پردازد. دکتر غارتی از محبوبیت بالایی در نزد بیماران برخوردار است.


دکتر مجتبی جولهر

متخصص درمان ریشه

دکتر مجتبی جولهر دارای ۶ سال سابقه درمان ریشه است و دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دریافت کرده است. ایشان سابقه طولانی در سیمادنت دارند و به درمان بیمارانی با مشکلات لثه و پوسیدگی ریشه و عصب‌کشی می‌پردازند.

درباره ما

درباره ما

دکتر نیوشا اباذریان

متخصص دندانپزشکی کودکان

دکتر نیوشا ابوذریان دندانپزشک متخصص کودکان است. ایشان فارغ‌التحصیل دوره دندانپزشکی تخصصی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دندانپزشکی عمومی از دانشگاه شید بهشتی و همچنین عضو استعدادهای درخشان کشور نیز می‌باشند. دکتر اباذریان آشنایی کامل با روانشناسی کودکان در رده‌های سنی مختلف را نیز دارند.


کلینیک های سیمادنت

کلینیک شریعتی

کلینیک ستارخان

مشاوره حضوری با متخصص دندانپزشک در شمال تهران

اگر ساکن مناطقی همانند نیاوران، اقدسیه، زعفرانیه، جردن، شریعتی، میرداماد، پاسداران و سایر محله‌های این مناطق هستید و قصد مراجعه به یک مرکز تخصصی در شمال تهران را دارید، می‌توانید به مطب شریعتی سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه ۳، واحد ۱۱

دریافت نوبت

کلینیک شریعتی سیمادنت

مشاوره حضوری با دندانپزشک در غرب تهران

علاوه بر مناطق شمالی تهران، سیمادنت در غرب تهران نیز شعبه‌ای دیگر دارد و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره حضوری با دندانپزشک به شعبه ستارخان سیمادنت مراجعه کنید. در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند صادقیه، ستارخان، مرزداران، جنت آباد، سعادت آباد یا حتی کرج هستید قصد مراجعه به یک مرکز دندانپزشکی در اطراف منزل خود را دارید، می‌توانید به مطب ستارخان سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

دریافت نوبت

کلینیک سیمادنت ستارخان
به این مقاله امتیاز دهید
به اشتراک بگذارید :
[addtoany]
مشاوره آنلاین