آرشیو پرسش و پاسخ

آرشیو پرسش و پاسخ

۰۲/۰۹/۱۹
سلام دوست عزیز هزینه مربوط به کلیه خدمات در صفحه هزینه دندانپزشکی آورده شده است. با این وجود در صورت تمایل هم می‌توانید به صورت حضوری برای معاینه و تعیین هزینه نهایی درمان خود به کلینیک مراجعه کنید.
۰۲/۰۶/۲۶
سلام دوست عزیز، این مسئله به طرح درمان ارتودنتیست شما بستگی دارد که آیا درمان مبتنی بر کش است یا خیر.
دسته بندی :
۰۲/۰۶/۰۷
سلام دوست عزیز، اصولاً در روند انجام درمان‌های دندانپزشکی، جرم گیری دندان‌ها  مقدم بوده و بعد از آن ترمیم پوسیدگی‌ها انجام می‌شود. با این وجود باز هم دندانپزشک و درمانگر شما به طور دقیق این فرآیند را برای شما توضیح خواهد داد.
دسته بندی :
۰۲/۰۵/۲۲
سلام دوست عزیز، برای بررسی دقیقتر لازم است تصویر دندانهایتان به همراه رادیوگرافی در صورتی که دارید در واتس اپ یا دایرکت اینستاگرام بفرستید تا بهتر راهنمایی کنیم. همچنین در صورت نیاز می‌توانید مقاله ترمیم دندان‌های شکسته را نیز مطالعه کنید.
دسته بندی :
۰۲/۰۵/۲۲
سلام دوست عزیز لطفا تصاویر دندان‌هایتان به همراه رادیوگرافی در صورتی که دارید را در واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام ارسال بفرمایید تا دقیقتر راهنمایی شوید.
دسته بندی :
۰۲/۰۵/۲۲
سلام وقت بخیر، بهتر است در این رابطه حتماً با یک متخصص بیهوشی مشورت کنید تا بر اساس سن و شرایط فرزند شما امکان انجام بیهوشی را مشخص کنند.
۰۲/۰۵/۱۷
سلام دوست عزیز هزینه دندانپزشکی اطفال به طور دقیق در صفحه دندانپزشک اطفال آورده شده است لطفا این صفحه را بررسی بفرمایید. در رابطه با بیمه خیر کلینیک سیمادنت طرف قرارداد هیچ بیمه ای نیست.
۰۲/۰۳/۲۱
سلام وقت بخیر دوست عزیز، بله مشکلی ندارد. لازم است به صورت حضوری توسط متخصص ایمپلنت معاینه شده و با بررسی تصاویر رادیوگرافی دندان‌ها مراحل درمان مشخص شود.
مشاوره آنلاین