بررسی دقیق ویژگی های لبخند هالیوودی

ویژگی های لبخند هالیوودی
۰
(۰)

لبخند هالیوودی به دندان های صاف و نوع لبخند خاصی گفته می شود که زیبایی منحصر به فردی داشته باشد و راه های مختلفی جهت رسیدن به این نوع لبخند پیش رو خواهید داشت که میزان هزینه های هر یک با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در ادامه توضیحات کامل تری در رابطه با این مورد ارائه نموده ایم:

لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی

زیبایی یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید و در رابطه با این مورد می توان گفت: صورت یکی از بخش های بدن می باشد که زیبایی آن بسیار حائز اهمیت خواهد بود و زیبا بودن این بخش از بدن سبب خواهد شد که تمامی بخش های بدن زیبا جلوه کنند و خنده نیز از جمله مواردی است که می تواند بر زیبایی صورت تاثیر بسزایی داشته باشد. این خنده خوب است که جلوه زیباتر به چهره خواهد بخشید و بی شک برای داشتن خنده خوب باید لب ها و دندان های زیبا نیز داشته باشید و اصلاح طرح لبخند یکی از محبوب ترین مواردی است که محبوبیت بسیاری در میان مردم کسب نموده است. منظور از لبخند هالیوودی دندان های صاف و شفافی است که سبب خوش فرم جلوه کردن دهان فرد خواهد شد. به همین منظور راه های مختلفی وجود خواهد داشت که می توانید هر یک از این راه ها را جهت داشتن دندان های صاف و شفاف امتحان نمایید. نام لبخند هالیوودی برگرفته شده از نوع لبخند و زیبایی بازیگران هالیوود می باشد و دلیل آن داشتن دندان های زیبا و صاف در این بازیگران می باشد و با استفاده از روش هایی می توانید شما نیز از داشتن دندان های صاف و بی نقص لذت ببرید.

لبخند هالیوودی چیست

اصلاح نمودن طرح لبخند با استفاده از لومینیرز ها

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره کردیم راه های مختلفی جهت زیبایی بخشیدن به دندان ها وجود دارد و بسیاری از روکش های سرامیکی و کامپوزیتی جهت زیبایی بخشیدن به دندان ها استفاده می نمایند و این روش ها برای روشن تر کردن دندان ها و همچنین فرم بخشیدن به آنها موثر عمل خواهند کرد و بی شک انتخابی مناسب و کوتاه مدت برای درست کردن دندان ها خواهند بود. اما در همه حال این روکش ها موثر عمل نخواهند کرد و برخی از افراد ممکن است از عملکرد آنها ناراضی باشند و از نافرم ایستادن روکش ها و همچنین میزان تراشی که بر روی دندان ها انجام می گیرد ناراضی باشند و البته ناگفته نماند که دندان ها با استفاده از روکش ها غیرطبیعی تر جلوه خواهند کرد و جهت رفع این مشکل می توانید از روش لومینیرز دندان استفاده نمایید. این روش یکی از به روز ترین روش های ترمیم دندان می باشد که ساخت سرامیک آن توسط شرکت معتبر آمریکایی طراحی و ساخته شده است و توانسته محبوبیت بسیاری را در میان مردم کسب نموده و برای طرفداران لبخند هالیوودی انتخابی مناسب خواهد بود.

ایمپلنت دندان

ویژگی های لبخند هالیوودی

نحوه زیباسازی دندان

علاوه به لومیرز راه های مختلفی جهت زیباسازی دندان ها وجود دارد که مثل لومینیرز هزینه بر نخواهند بود. یکی از مهمترین مواردی که ابتدا باید به آن توجه داشته باشید نیاز های دندان می باشد که ابتدا باید بدانید دندان هایتان در چه کیفیتی هستند و چگونه در کنار هم چیده شده اند. در صورت نیاز به سفید کردن باید آنها را سفید نمایید و در صورتی که نیاز به پر کردن داشته باشند باید نسبت به پر کردن آنها اقدام نمایید که بی شک رنگ مواد پر کردنی نیز حائز اهمیت خواهد بود. چنانچه دندان هایتان صاف نباشد باید نسبت به صاف کردن آنها اقدام نمایید که به همین منظور باید از ارتودنسی دندان استفاده نمایید. با اینکه این روش کمی زمان بر می باشد اما روشی موثر برای صاف کردن دندان ها خواهد بود و می توانید زیبایی دندان های خود را با این روش دوچندان نمایید. چنانچه دندان افتاده داشته باشید باید از کاشت دندان استفاده نمایید و یکی از مواردی که در لبخند هالیوودی حائز اهمیت می باشد یکنواخت بودن دندان ها خواهد بود.

طراحی لبخند

یکی از مهمترین مواردی که در لبخند هالیوودی حائز اهمیت می باشد را می توان طریقه لبخند زدن دانست که در این رابطه می توان گفت: داشتن لبخند درست و بجا می تواند بیشترین تاثیر را بر زیبایی بگذارد و به همین منظور باید بتوانید بهترین لبخند را ارائه نمایید و بی شک عدم توانایی در ارائه لبخند زیبا نمی تواند زیبایی چهره شما را نمایان سازد. طراحی لبخند به روش های مختلفی انجام می پذیرد که هر یک از روش ها ویژگی های منحصر به خود را داشته و باید نوع آن توسط دندانپزشک متخصص تشخیص داده شود. از جمله روش های طراحی لبخند می توان به: ونیر یا کامپوزیت، لمینیت دندان یا لامینیت، کاشت دندان، باندینگ، سفید کردن، روکش گذاری، بلیچینگ و … اشاره نمود. پس از انجام این کار ها و انتخاب بهترین روش متناسب با نوع دندان هایتان در فرم و رنگ دندان ها و همچنین لبخند خود تفاوت بسیاری را شاهد خواهید بود و بی شک بر چهره شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

طراحی لبخند هالیوودی

ماندگاری طراحی لبخند و زیبایی لبخند هالیوودی

یکی از مهمترین سوالاتی که ذهن بسیاری را به خود مشغول می کند میزان ماندگاری است که طراحی لبخند خواهد داشت. در این رابطه باید گفت: نمی توان به صورت دقیق مدت زمانی برای ماندگاری طراحی لبخند و کارهای انجام شده بر روی دهان در نظر گرفت و بی شک این مراقبت از دندان می باشد که میزان ماندگاری آن را افزایش خواهد داد و در صورت عدم مراقبت سریعا دندان هایتان به حالت قبل خود باز خواهند گشت. اما برخی از موارد نیاز خواهد بود که پس از مدتی دوباره تکرار شوند، برای مثال سفید کردن دندان ها نیازمند تکرار خواهد بود و ممکن است با گذشت مدتی دندان هایتان رنگ زرد به خود بگیرند و در این صورت باید دوباره اقدام به سفید کردن دندان نمایید. باید توجه داشته باشید که در صورت کاشت دندان حتما به جنس آن دقت داشته باشید چرا که دندان های چینی جنس نامرغوبی دارند و ممکن است بشکنند و یا لبه بیندازند که در این صورت نیاز به تعویض آنها خواهید داشت. در صورت گذاشتن روکش دندان ۱۰ الی ۱۵ سال نیازی به اقدام نخواهید داشت و می توانید از زیبا بودن دندان هایتان لذت ببرید.

هزینه های طراحی لبخند هالیوودی

هزینه های لبخند هالیوودی

هزینه ها یکی از مواردی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید و در این رابطه باید گفت: نمی توان هزینه دقیقی برای درمان و رسیدن به لبخند هالیوودی در نظر گرفت و موارد مختلفی بر قیمت لبخند هالیوودی تاثیر گذار خواهد بود. در صورتی که بیمه داشته باشید در این صورت میزان هزینه ها به حداقل خواهد رسید و به دلیل اینکه بخشی از هزینه ها توسط بیمه پرداخت خواهد شد می توانید در میزان هزینه ها صرفه جویی داشته باشید. بی شک هر چقدر که مدت زمان رسیدگی به دندان ها بیشتر بوده باشد در این صورت به میزان هزینه بیشتری نیز نیاز خواهد بود و بستگی به نوع دندان هایتان و میزان کار مورد نیاز بر روی آنها باید هزینه متفاوتی از شما دریافت خواهد شد و جهت اطلاع از قیمت دقیق لبخند هالیوودی می توانید به دندانپزشک معتبر مراجعه نمایید.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟

میانگین رای ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

دکتر مسعود داودیان (متخصص ارتودنسی)، بیش از 12 سال سابقه تخصصی در درمان انواع ناهنجاری های دندان و فک دارند. علاوه بر داشتن دارای بورد تخصصی، عضو هیئت مدیره ارتودنتیست های ایران و موسس انجمن ارتودنتیست های جوان بوده اند.
به اشتراک بگذارید :
[addtoany]
مشاوره آنلاین