بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

متخصص ایمپلنت در تهران

آشنایی با بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

اگر به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در تهران هستید، بهتر است ابتدا با ویژگی های یک متخصص ایمپلنت آشنا شوید. در مرحله بعد با توجه به آن، برترین آنها را را انتخاب کنید. همانطور که می دانید از ایمپلنت برای جایگزینی دندانی که از دست رفته، استفاده می شود. اگر شما هم دندان خرابی دارید که قابل ترمیم نیست و باید کشیده شود، حتما تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ایمپلنت دندان چگونه انجام می شود؟

ایمپلنت توسط متخصص بدین صورت است که یک پیچ را به عنوان پایه داخل فک قرار می دهند. بعد از گذشت چندماه که پایه به صورت کامل در لثه محکم شد، با قالب گیری از دندان و با استفاده از چسب یا پیچ، دندان ساخته شده را بر روی پایه قرار می دهند. در این میان تخصص پزشک از جمله نکات مهمی است که در جراحی ایمپلنت و نتیجه آن تاثیر دارد. از جمله مهمترین ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را در ادامه بیان می کنیم.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران
معرفی متخصص ایمپلنت تهران

مدرک تحصیلی متخصص ایمپلنت چیست؟

دندان پزشکان پس از گذراندن دوره عمومی دندان پزشکی که شش سال است، می توانند ایمپلنت هم انجام دهند. ولی فردی که به عنوان بهترین متخصص ایمپلنت در تهران شناخته می شود، کسی است که پس از پایان این دوره به دنبال دروه تخصصی پروتز دندان و ایمپلنت رفته است. در واقع این دوره هم نیاز به تخصص جداگانه و بیشتری دارد که چهار سال زمان آن طول می کشد.
پس از پایان این دوره، از متخصصین یک آزمون بورد گرفته می شود که به صورت عملی و تئوری است. در صورت قبولی در این آزمون، متخصص ایمپلنت دندانی با بورد تخصصی به حساب می آیند. درنتیجه بهترین متخصص ایمپلنت در تهران فردی است که متخصص ایمپلنت دندان و پروتز دندانی بوده و بورد تخصصی را دارد.

ویژگی های شخصیتی بهترین متخصص ایمپلنت در تهران چیست؟

یک متخصص ایمپلنت کسی است که علاوه بر تخصص و مدارک گفته شده، ویژگی‌های شخصیتی متناسب با محیط کار را داشته باشد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • مهارت و سرعت بالا در کار با دست:

یکی از مهمترین مهارت هایی که هر متخصص ایمپلنت دندان باید داشته باشد، چابکی زیاد و مهارت بالا در کار با دستان است. چراکه حفره دهان کوچک بوده و نیاز به هماهنگی زیادی برای انجام ایمپلنت دارد. همچنین لازم است تا ابزارهای مورد نیاز با ایمپلنت را به صورت دقیق در جای خودش قرار دهد و این کار تنها با مهارت و سرعت بالا در کار با دست حاصل می‌شود.

  • مهارت ارتباطی قوی:

از جمله ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت در تهران این است که بتواند اعتماد بیمار را به خود جلب کند. یعنی به درستی با او رفتار کند و مهربان و دلسوز باشد. همچنین اطلاعاتی را که نیاز است تا بیمار از آن مطلع شود، به زبانی غیر تخصصی و ساده برای او بیان کند.

همراه سیمادنت باشید؛ مهارت ارتباطی دندانپزشک اطفال و کودکان با توجه به روحیه مراجعه‌کنندگان او باید دارای مطلوبیت مناسبی باشد.

  • به روز بودن:

این ویژگی از مهمترین موارد برای بهترین متخصص ایمپلنت در تهران به حساب می آید. چراکه بسیاری از متخصصین با گرفتن مدرک تخصص خود دیگر سراغ مطالعه نمی روند و تنها از همان اطلاعات قدیمی خود استفاده می کنند. در صورتی که ممکن است در اثر گذشت زمان و کشف و تولید ابزار و راه های جدید برای ایمپلنت، بتوانند از روش های بهتری برای انجام کارها از جمله ایمپلنت استفاده کنند. پس نیاز به آپدیت شدن و با اطلاعات روز پیش رفتن یکی از ضروریات هر پزشک متخصصی است.

بهترین متخصص ایمپلنت

سابقه کار بهترین متخصص ایمپلنت در تهران چقدر است؟

داشتن سابقه کاری یکی دیگر از مهارت هایی است که یک متخصص ایمپلنت نیاز دارد. چراکه هرچه سابقه کاری فرد و تعداد ایمپلنت‌هایی که انجام می‌دهد، بیشتر باشد، مهارت وی نیز بیشتر خواهد شد. همچنین اشتباهات پزشک نیز کمتر می شود. پس بهتر است به دنبال پزشک با سابقه باشید.
به عنوان مثال اگر قصد ایمپلنت دارید، حتما تعداد بیمارانی که به آن مطب مراجعه می‌کنند را در نظر بگیرید. اگر تعداد کسانی که توسط پزشک معالجه می‌شود، بیشتر باشد و درصد رضایت آنها نیز بالا بوده، آن پزشک گزینه مناسب برای جراحی ایمپلنت دندانی به حساب می آید. این موضوع برای یک متخصص ارتودنسی هم صدق می‌کند.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران
بهترین متخصص ایمپلنت در تهران
بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

خدمات بهترین متخصص ایمپلنت برای بیمار 

اولین وظیفه متخصص ایمپلنت این است که بیمار را به خوبی معاینه کند. وظیفه او توضیح درباره وضیعت کلی بیمار و کارهایی که قرار است برای او انجام دهد. همچنین لازم است تا به صورت دقیق درباره هزینه درمان وی توضیح داده شود. این کار توسط منشی پزشک نیز می‌تواند انجام شود. سپس در صورت درخواست بیمار برای ایمپلنت، پزشک رادیوگرافی و فوتوگرافی‌های لازم برای بیمار را می‌نویسد. بیمار پس از انجام آن و در دست داشتن عکس‌ها شروع به جراحی ایمپلنت می‌نماید.
یکی از تخصص هایی که پزشک متخصص ایمپلنت باید داشته باشد و برای بیمار توضیح دهد، راجع به پیچیدگی هایی است که احتمال دارد در طول جراحی ایمپلنت رخ دهد. به عنوان مثال در مواقعی لازم است تا لیفت سینوس صورت بگیرد. در مواقع دیگر نیاز است تا پیوند استخوان یا پیوند بافت نرم انجام شود که بسته به نیاز بیمار، متفاوت است.

پیشنهاد سیمادنت: جهت اطلاع از هزینه ارتودنسی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید یا از صفحه پرسش و پاسخ سیمادنت کمک بگیرید.

بهترین متخصص ایمپلنت از چه برند ایمپلنتی استفاده می کند؟

برندهایی که در ایران وجود دارد، برندهای کره ای، سوئیسی و آلمانی است. در ایران به دلیل قیمت پایین تر ایمپلنت های کره ای و در دسترس بودن انها، موجب شده است که رایج تر باشد. مورد یکه باید به آن توجه کرد این است که پایین بودن قیمت برندهای کره ای دلیلی بر بی کیفیت بودن این نوع ایمپلنت ها نیست. در کلینیک سیمادنت، تمام برندهای ایمپلنت موجود در ایران وجود دارد و قابل ارائه هست و این خودتان هستید که می توانید برند ایمپلنت تان را انتخاب کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

 تاثیر متخصص ایمپلنت بر میزان موفقیت ایمپلنت

در کنار مهم بودن نوع برندی که برای ایمپلنت انتخاب میکنید، متخصصی ایمپلنت هم می تواند در نتیجه نهایی کاشت دندان بسیار تاثیرگذار باشد. برندهای سوئیسی و المانی به دلیل داشتن متریال بهتر می تواند در موفقیت ایمپلنت تاثیرگذار باشد. اما دلیل اصلی موفقیت کاشت دندان در برخی افراد، تخصص بالا و مهارت زیاد متخصص ایمپلنت است. سیمادنت کلینیک دارای متخصصینی است که می تواند بهترین خدمات ایمپلنت و کاشت دندان با دوره کوتاه نقاهت و موفقیت بالای کاشت را به شما ارائه کند.

سخن آخر

شایان ذکر است کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت، دارای کادری مجرب متشکل از پزشکان متخصص می باشد که به ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندان اعم از ارتودنسی، ایمپلنت و اصلاح طرح لبخند می پردازد. شما می توانید برای دریافت نوبت معاینه به صورت آنلاین از طریق صفحه تعیین وقت اقدام نمایید. در صورتی که پرسشی در خصوص ناهنجاری های دهان و دندانی خود دارید می توانید با ما از طریق صفحه پرسش و پاسخ در میان بگذارید تا در سریعترین زمان ممکن توسط متخصصین به پرسش شما پاسخ داده شود.

مدت زمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

معمولا از اولین مرحله ایمپلنت تا رسیدن به نتیجه آخر، حدود ۴ تا ۶ ماه زمان خواهد برد.

در سیمادنت کلینیک برای ایمپلنت از چه برندهایی استفاده می شود؟

در سیمادنت کلینیک بهترین برندهای جهانی که دارای کیفیت عالی و گارانتی هستند استفاده می شود. اشترومن، نئودنت و ایمپلنت های کره ای جزء بهترین برندهای ایمپلنت است که در سیمادنت کلینیک ارائه می شود.

۴.۴/۵ - (۹ votes)
برچسب ها
به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین