ارتودنسی ارزان

ارتودنسی ارزان
۵
(۱)

ارتودنسی دندان یکی از روش های درمانی گران قیمت بوده که پرداخت هزینه های آن از عهده طیف گسترده ای از افراد جامعه که درآمد پایین تا متوسط دارند، خارج می باشد. اما خوشبختانه روش هایی وجود دارد که بتوانید از خدمات ارتودنسی دندان ارزان بهره مند شوید که یکی از آنها انتخاب یک کلینیک معتبر بوده که برای انجام این خدمات تعرفه های کمتری را در نظر گرفته است.

البته برای انتخاب این مراکز باید دقت و توجه زیادی به خرج دهید و کلینیک هایی را انتخاب کنید که به هیچ وجه کیفیت را فدای پول نمی کنند و به شما تضمین دهند که ارزان تر بودن خدمات آنها به منزله کاهش کیفیت کارشان نمی باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با عوامل موثر بر قیمت ارتودنسی و چگونگی استفاده از خدمات ارتودنسی ارزان در تهران آشنا کنیم.

همچنین بخوانید: سن مناسب ارتودنسی

ارتودنسی ارزان

تعرفه ارتودنسی دندان

ارتودنسی یکی از خدمات دندانپزشکی است که برای برطرف کردن بیماری ها و ناهنجاری های ایجاد شده در دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد که برای انجام آن روش ها، تکنیک ها و ابزارهای گوناگونی وجود دارد. اما متاسفانه خدمات ارتودنسی دندان به ویژه در کلینیک ها و مراکز خصوصی قیمت خیلی بالایی دارد که هر کس نمی تواند از عهده پرداخت هزینه های بالای آن برآید.

ممکن است که بارها دیده باشید که برخی مراکز درمانی مدعی ارائه خدمات ارتودنسی ارزان هستند که در اینجا باید بگوییم که به هیچ وجه فریب این ترفندهای تبلیغاتی را نخورید، چرا که ارتودنسی دندان فرایندی پیچیده، تخصصی و زمان بر بوده که میزان هزینه آن بعد از ویزیت بیمار مشخص می شود که معمولاً هزینه کمی هم نخواهد بود.

عوامل موثر بر قیمت ارتودنسی

همانطور که گفتیم ارتودنسی دندان چیزی نیست که بتوان آن را با هزینه خیلی کم انجام داد و عوامل متعددی بر تعیین قیمت آن تاثیرگذار می باشد که این عوامل عبارتند از:

-میزان تعرفه عمومی:

پزشکانی که متخصص ارتودنسی هستند بدون شک در مقایسه با یک پزشک معمولی هزینه بیشتری را برای اینکار را دریافت می کنند، چرا که در این زمینه از دانش و مهارت مورد نیاز برخوردار می باشند. ولی یک پزشک معمولی، بدون اینکه مهارت و دانش لازم را داشته باشد، اقدام به ارائه خدمات ارتودنسی می نماید که در چنین شرایطی ارتودنسی ارزان ممکن است که خسارت های جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

-کشیدن دندان در حین ارتودنسی:

ممکن است که دندان شما در زمان درمان ارتودنسی نیاز به کشیدن داشته باشد که این عامل هزینه ارتودنسی را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد و به هیچ وجه نمی توانید با ارتودنسی ارزان انتظار چنین خدماتی را از پزشک خود داشته باشید.

ارتودنسی ارزان قیمت

همچنین بخوانید: ارتودنسی با کشیدن دندان

ارتودنسی ارزان

-جراحی:

اگر پزشک متخصص بعد از معاینه وضع دندان هایتان متوجه شد که برخی از آنها نیاز به جراحی دارند، هزینه عمل جراحی که خود هزینه قابل توجهی است به هزینه ارتودنسی افزوده خواهد شد و در نتیجه به طور کلی باید ارتودنسی ارزان قیمت را فراموش کنید.

-مواد اولیه به کار رفته در ارتودنسی:

در ارتودنسی نیز مانند هر خدمت دیگری هزینه مواد اولیه یکی از فاکتورهای کلیدی در قیمت تمام شده آن محسوب می شود. موادی که در ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد، در کیفیت های متنوعی در دسترس هستند که استفاده از هرکدام باعث می شود که هزینه های تمام شده ارتودنسی متفاوت باشد. به عنوان مثال ارتودنسی ثابت قیمت خیلی بیشتری در مقایسه با ارتودنسی متحرک دارد. از این رو یک عاملی که می تواند به شما در کاهش قیمت ارتودنسی ارزان کمک کند، انتخاب نوع متحرک آن می باشد.

ارتودنسی ارزان قیمت در تهران

همانطور که گفتیم، خیلی از کلینیک ها برای جذب مشتری بیشتر سعی می کنند با استفاده از واژه «ارزان» در کنار خدمات خود مانند ارتودنسی ارزان شما ترغیب به استفاده از این خدمات نمایند که در بیشتر مواقع این واژه ها تنها جنبه تبلیغاتی دارند. چرا که در بحث درمان های زیبایی تعرفه های در نظر گرفته شده، شرایط متفاوت تری در مقایسه با سایر کالاها و خدمات دارد. به همین دلیل اگر ارزان بودن ارتودنسی به دلیل کیفیت پایین آن باشد بدون شک در آینده شما را با مشکلات جدی تری روبرو خواهد کرد و مجبور به پرداخت هزینه های دوبرابر خواهید شد.

همچنین بخوانید: بهداشت در ارتودنسی

بهداشت در ارتودنسی

روش های کاهش هزینه های ارتودنسی

تا اینجا متوجه شدید که ارتودنسی اقدامی گران قیمت بوده و برای انتخاب یک مرکز معتبر نباید ریسک کنید و تنها به خاطر قیمت پایین تر، سلامت خود و دندان هایتان را به خطر بیندازید. اما روش هایی وجود دارد که می تواند به شما در کاهش هزینه های درمان ارتودنسی کمک کند که یکی از بهترین آنها استفاده از خدمات بیمه تکمیلی می باشد. علاوه بر این مراجعه به مراکز دولتی که تعرفه های کمتری در مقایسه با مراکز و کلینیک های خصوصی دارند یکی دیگر از راهکارهایی است که می توانید با استفاده از آن هزینه درمان خود را کاهش دهید.

مرکز ارتودنسی ارزان در تهران

در اینجا می خواهیم شما را با یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی در شهر تهران آشنا کنیم تا بتوانید با مراجعه به آن دندان های خود را زیر دست پزشکان متخصص، باتجربه و حرفه ای و با قیمت کاملاً مقرون به صرفه ارتودنسی نماید. این مرکز، «کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت» بوده که با کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی در زمینه ارائه انواع خدمات دندانپزشکی از جمله ارتودنسی و ایمپلنت دندان با کیفیت مطلوب و هزینه های کمتری می باشد.

مرکز ارتودنسی ارزان در تهران

چگونگی استفاده از خدمات ارتودنسی در مرکز سیمادنت کلینیک

برای استفاده از خدمات این مرکز و مطرح کردن هر نوع سوال درباره خدمات دندانپزشکی اعم از ایمپلنت و ارتودنسی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به این وب سایت و ورود به صفحه تماس با ما با یکی از شماره های مندرج تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی های مشاوران این مجموعه بهره مند شوید. بعد از دریافت نوبت برای معاینه و انجام سایر اقدامات به یکی از ۲ شعبه که آدرس آن در صفحه اصلی وجود دارد، مراجعه نمایید.

همچنین می توانید برای دریافت پاسخ از متخصصین به صفحه پرسش و پاسخ مراجعه نمایید و سوال دندانپزشکی خود را ارسال نمایید تا در اسرع وقت توسط پزشک پاسخ خود را دریافت نمایید.

یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی درتهران «کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت» بوده که با کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی در زمینه ارائه انواع خدمات دندانپزشکی از جمله ارتودنسی و ایمپلنت با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب می باشد.
در بحث درمان های زیبایی تعرفه های در نظر گرفته شده، شرایط متفاوت تری در مقایسه با سایر کالاها و خدمات دارد. به همین دلیل اگر ارزان بودن ارتودنسی به دلیل کیفیت پایین آن باشد بدون شک در آینده شما را با مشکلات جدی تری روبرو خواهد کرد و مجبور به پرداخت هزینه های دوبرابر خواهید شد.
در ارتودنسی نیز مانند هر خدمت دیگری هزینه مواد اولیه یکی از فاکتورهای کلیدی در قیمت تمام شده آن محسوب می شود. موادی که در ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد، در کیفیت های متنوعی در دسترس هستند که استفاده از هرکدام باعث می شود که هزینه های تمام شده ارتودنسی متفاوت باشد.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟

میانگین رای ۵ / ۵. تعداد رای: ۱

هنوز رای ثبت نشده است.

دکتر مسعود داودیان (متخصص ارتودنسی)، بیش از 12 سال سابقه تخصصی در درمان انواع ناهنجاری های دندان و فک دارند. علاوه بر داشتن دارای بورد تخصصی، عضو هیئت مدیره ارتودنتیست های ایران و موسس انجمن ارتودنتیست های جوان بوده اند.
به اشتراک بگذارید :
[addtoany]
مشاوره آنلاین