بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

متخصص ارتودنسی

حدود ۷۰ درصد از ایرانیان، نامنظمی دندانی و یا ناهنجاری فکی را تجربه می‌کنند؛ به طوری که دست کم ۳۰ درصدشان نیاز شدید به ارتودنسی و متخصص ارتودنسی دارند. احتمالاً شما دوست عزیزی که هم‌اکنون میهمان کلینیک سیمادنت در این صفحه شدید، جزء این ۷۰ درصد و یا حتی جزء ۳۰ درصدی‌های نیازمند درمان ارتودنسی باشید. اگر چنین است خوب جایی آمده‌اید. زیرا در این صفحه اطلاعاتی به دست خواهید آورد که دقیقا به درد شما می‌خورد و از جنس دغدغه‌ها و نگرانی‌هایتان در خصوص ارتودنسی دندان و انتخاب یک متخصص ارتودنسی است.  


از کجا متوجه بشم که مشکل ارتودنسی دارم؟

تصویر شماتیک دختر و پسری که سوالی برایشان پیش آمده

بیایید از اینجا شروع کنیم که “اصلاً از کجا بفهمیم که نیاز به ارتودنسی داریم؟”

خوشبختانه تمام مشکلاتی که در خصوص موقعیت دندان‌ها و فکین وجود دارد، به راحتی توسط خود شما نیز قابل تشخیص است. کما اینکه حضور شما در این صفحه نشان می‌دهد که تا حد زیادی می‌دانید یک مشکل در خصوص نامنظمی دندان و فک دارید و نیازمند مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی یا یک ارتودنتیست (متخصص ارتودنسی) هستید.

در ساده‌ترین حالت، می‌توانید تصاویر زیر را نگاه کنید. این تصاویر برخی از مهم‌ترین نامنظمی‌های دندانی را نشان می‌دهد که قطعاً نیازمند درمان به موقع هستند. با دقت به این تصاویر نگاه کنید و ببینید که مشکل شما به کدام تصویر شبیه‌تر است؟ 👇

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

همچنین برای اینکه به صورت تخصصی متوجه شوید آیا مشکل ارتودنسی دارید یا نه، و برای اینکه با نوع، نام و شدت مشکل خودتان آشنا شوید، می‌توانید روی دکمه‌های زیر کلیک کنید:


انجام درمان ارتودنسی برای من، ممکنه چه مزایایی داشته باشه؟

منظم کردن دندان‌هایی که دچار تغییر موقعیت و بدشکلی لبخند شده‌اند مزایای بسیار زیادی دارد و کمترین مزیت آن، بهبود ظاهر لبخند و چهره است. بدون اغراق، افرادی که درمان ارتودنسی انجام داده‌اند زندگی‌شان از این رو به آن رو شده و این تنها یک ادعا نیست؛ بلکه سخن و تجربه هزاران و بلکه میلیون‌ها نفریست که انواع درمان ارتودنسی دندان را تجربه کرده‌اند. موارد زیر تنها تعدادی از مهم‌ترین مزایای انجام درمان‌های ارتودنسی دندان است:

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

 • منظم و ردیف شدن کامل دندان‌ها و بهبود طرح لبخند
 • افزایش اعتماد به نفس
 • بهبود روابط اجتماعی (از پیدا کردن دوستان جدید گرفته تا موقعیت‌های بهتر ازدواج و فرصت استخدام در برخی مشاغل پردرآمد و با پرستیژ و ….)
 • افزایش سلامت دهان و دندان به سبب منظم شدن دندان‌ها
 • برطرف شدن مشکلات ظاهری لبخند مثل لبخند لثه‌ای، تورم لثه و ….
 • داشتن خوابی بهتر و باکیفیت‌تر با بهبود برخی مشکلات تنفسی مانند آپنه خواب و …. که مرتبط با نامنظمی‌های فکی و دندانی هستند
 • افزایش عمر دندان‌ها و سلامت آن‌ها (حتی در سنین بالاتر از ۶۰ سال)
 • افزایش کیفیت ادای کلمات و بهبود گفتار یا صحبت کردن
 • و…..

اگر ارتودنسی نکنم چه آینده‌ای در انتظار منه؟

بررسی مشهودترین عوارض نادیده گرفتن درمان ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

 

شما حتی اگر جزء ۳۰ درصدی باشید که نیازمند درمان شدید توسط متخصص ارتودنسی هستید، مختارید که درمان خود را شروع کنید یا برای همیشه آن را پشت گوش بی‌اندازید. اما اجازه دهید کمی از دورنما و آینده چالش برانگیزی که در صورت عدم درمان تجربه خواهید کرد صحبت کنیم:

دقت کنید ما به عنوان یک متخصص ارتودنسی مواردی که در بالا لیست شد را ادعا نمی‌کنیم، بلکه از زبان افرادی نقل می‌کنیم که درمان خود را به تعویض انداخته یا کلاً انجام نداده‌اند. شما با شروع درمان می‌توانید از بروز این مشکلات در آینده پیشگیری کنید و در عوض از مزایای ارتودنسی بهره مند شوید.


از کجا مطمئن باشم که متخصص ارتودنسی، می‌تونه دندون‌های نامرتب من رو منظم کنه؟

(گالری تصاویر ارتودنسی دندان بیماران ما در سیمادنت)

اگر درمان شما توسط یک متخصص ارتودنسی خوب شروع شود و شما نیز به تمام توصیه‌ها و دستورالعمل‌های ارتودنتیست خود عمل کنید، قطعاً مشکل نامنظمی دندان‌های شما در هر سطحی که باشد به خوبی برطرف می‌شود. برای نمونه می‌توانید تصاویر قبل و بعد تعدادی از بیماران دکتر داوودیان در سیمادنت را مشاهده بفرمایید تا متوجه شوید ما حتی بدترین و شدیدترین مشکلات ارتودنسی را در سیمادنت اصلاح و درمان کرده‌ایم.


کسانی که مثل من هستن درباره ارتودنسی چی میگن؟

نظر مراجعان سیمادنت درباره درمان ارتودنسی

با خواندن یک متن ساده یا مشاهده چند تصویر قبل و بعد از درمان، نمی‌توان آنطور که باید و شاید پی به مزایای درمان ارتودنسی دندان برد. اما مشاهده نظرات افرادی از جنس شما (که همان مشکلات شما را دارند و یا اینکه درمان خود را نزد یک متخصص ارتودنسی خوب شروع کرده‌اند) می‌تواند درک و دید بهتری به شما در این زمینه بدهد.

ویدئوهای زیر مربوط به تعدادی از بیماران ما در سیمادنت است. ببینید این افراد درباره انجام درمان (مخصوصاً در سیمادنت) چه می‌گویند.


اگر بخوام درمان ارتودنسی رو شروع کنم باید چکار کنم؟

همیشه اولین قدم ها مهمترین گام های ما هستند!

مراحل ارتودنسی نزد دکتر داوودیان متخصص ارتودنسی در تهران

اگر تصور می‌کنید یا مطمئن هستید که به منظم کردند دندان‌های‌تان نیاز دارید، تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به یک متخصص ارتودنسی خوب در تهران یا یک کلینیک دندانپزشکی مجهز است. به عبارتی تنها کار سخت و دشوار شما (و تمام افرادی که نیازمند درمان هستند) همین یک کار؛ یعنی پیدا کردن یک ارتودنتیست قابل اعتماد و یک کلینیک شناخته شده است و بس!


چرا سیمادنت یک کلینیک دندانپزشکی حرفه‌ای و مناسب برای آغاز درمان ارتودنسی شما است؟

البته ما ادعا نمی‌کنیم که بهترین کلینیک دندانپزشکی هستیم اما معتقدیم که رضایت، حمایت و پشتیبانی هزاران مراجع ما (که اغلب نیز بیماران ارتودنسی هستند)، بزرگترین پشتوانه و افتخار ما است و به همین جهت خود را جزء مراکز دندانپزشکی مورد اعتماد مردم، مجهز و حرفه‌ می‌دانیم.

به هر جهت از نظر مراجعان ما، موارد و مزایای زیر، باعث شده که آن‌ها درمان ارتودنسی خود را در سیمادنت انجام دهند:

 • ارائه خدمات تخصصی توسط دکتر مسعود داوودیان متخصص ارتودنسی در تهران نام آشنا در تهران و کرج (اغلب مراجعان به اعتبار نام دکتر داوودیان کلینیک سیمادنت را برای درمان انتخاب می‌کنند)
 • درمان ارتودنسی دندان با پیشرفته‌ترین دستگاه لیزری موسوم به سیرونا (شامل کمک به تسریع حرکات ارتودنسی، فرنکتومی، لیفت لثه و …)
 • انجام تمام درمان‌های تخصصی ارتودنس ثابت شامل دیمون، سرامیکی، فلزی و …
 • استفاده از تکنولوژی‌های تصویربرداری ۳ بعدی، پیشرفته‌ترین دستگاه‌های گرافی و تصویر برداری دندانپزشکی
 • انجام کلیه ارتودنسی‌های متحرک و نامرئی با دستگاه‌های مطرح و شناخته شده جهانی (برندهای مشهور ارتودنسی متحرک با پلاک شفاف)
 • انجام درمان‌های پیشرفته و تخصصی با و بدون کشیدن دندان
 • ارائه خدمات با هزینه‌های کاملاً مناسب (با شرایط پرداخت متنوع)
 • انجام کلیه امور دندانپزشکی قبل، حین و بعد از ارتودنسی زیر نظر بهترین متخصص ارتودنسی
 • پیگیری حرفه‌ای و دلسوزانه طرح درمان بیماران، توسط ارتودنتیست و پرسنل سیمادنت حتی بعد از اتمام دوره درمان
 • انجام پیشرفته‌ترین درمان‌های ارتودنسی کودکان جهت پیشگیری و درمان اولیه مشکلات دندانی و فکی آن‌ها
 • درصد موفقیت بالای درمان‌های انجام شده توسط دکتر مسعود داوودیان (بالای ۹۵ درصد)
 • داشتن دو شعبه کاملاً مجهز در دو نقطه شهر تهران و دسترسی سریع و آسان به هر دو شعبه سیمادنت

مشاوره ارتودنسی دندان به صورت رایگان توسط دکتر داوودیان در واتساپ

ویزیت آنلاین و رایگان توسط دکتر داوودیان در واتساپ

هدیه اول سیمادنت برای شما 👈 ویزیت تخصصی آنلاین و رایگان

برای شما میهمان عزیزی که چند دقیقه از زمان با ارزش خود را صرف خواندن محتویات این صفحه کردید، هدیه‌ای هرچند ناچیز داریم که تاکنون هیچ کلینیک دندانپزشکی و متخصص ارتودنسی آن را به مراجعان و کاربران خودش هدیه نداده.

دکتر مسعود داوودیان متخصص ارتودنسی (و ناهنجاری‌های فک و دندان) برای اولین بار در تهران، قصد دارند به صورت آنلاین، اقدام به ویزیت رایگان مراجعانی کنند که نیازمند درمان ارتودنسی دندان بوده ولی امکان مراجعه حضوری ندارند. این ویزیت آنلاین، از طریق تماس تصویری و در اپلیکیشن واتساپ صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است که جلسات ویزیت آنلاین به صورت روزانه صورت خواهد گرفت. در هر روز، تعدادی از متقاضیان به صورت تخصصی و در یک فضای کاملاً دوستانه توسط دکتر داوودیان ویزیت و معاینه خواهند شد.  


هزینه ارتودنسی یکم من رو ترسونده، با این چکار کنم؟

هدیه دوم ما به شما: 👈 پرداخت اقساطی هزینه درمان ارتودنسی در سیمادنت

متاسفانه در خصوص هزینه ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی حرف و حدیث زیاد، و بعضاً دور از واقعیت است. بسیاری تصور می‌کنند هزینه منظم کردن دندان‌ها و رفع ناهنجاری‌های فکی با کمک ارتودنتیست زیاد است و حتی به همین دلیل از خیر درمان می‌گذرند.

اما خبر خوب این است که اغلبِ متخصص ارتودنسی هزینه‌ها را برای شما قسط‌بندی می‌کنند. مثلا ما در کلینیک دندانپزشکی سیمادنت به جهت رفاه و آسایش مراجعان‌مان، هزینه درمان‌شان را به چند قسط تقسیم می‌کنیم طوری که در طول دوره درمان فشار مالی به آن‌ها وارد نشود و بدون غدغه طرح درمان خود را سپری کنند. جهت مشاهده هزینه ارتودنسی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.


من می‌خوام در سیمادنت درمان ارتودنسی انجام بدم، از کجا شروع کنم؟

برخلاف سایر کلینیک‌های دندانپزشکی که روند آغاز درمان در آن‌ها چالش برانگیز و کمی حوصله سر بر است، شروع درمان در سیمادنت و نزد دکتر داوودیان (متخصص ارتودنسی دندان) بسیار آسان و سریع صورت می‌گیرد. چرا؟

بسیار ساده است، برای شما و مراجعان دیگر، این امکان فراهم شده که از طریق فرم دریافت نوبت آنلاین در کمتر از ۱ دقیقه نوبت بگیرید و بعد از آن، ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیریم.

همچنین هر زمان که بخواهید می‌توانید با شماره تماس‌های سیمادنت ارتباط بگیرید تا هم به تمام سوالات شما پاسخ داده شود و هم هماهنگی‌های لازم جهت حضورتان در کلینیک صورت بگیرد.

به جز این، شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی و گذاشتن پیام برای ما در یک چشم بر هم زدن، به صورت مستقیم با دکتر داوودیان متخصص ارتودنسی دندان و سایر پرسنل ما ارتباط بگیرید. (سیمادنت و دکتر داوودیان به صورت فعال در اینستاگرام، واتساپ و تلگرام پاسخگوی مراجعان هستند)

 

۴.۹/۵ - (۷ votes)
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها:

 1. MOHADESE گفت:

  من وقت مشاوره میخواستم و آیا مشاوره هزینه دارد؟

  1. admin-hasanabadi گفت:

   مشاوره به صورت رایگان هست. برای مشاوره رایگان و آنلاین به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://wa.me/+989371357373

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین